M-150-KPX-1 Electronic PD Flow Meter
Shanghai Cowell Machinery Co., Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
  • 1
Place of Origin : Shanghai, China
Brand Name : COWELL
Model Number : M-150-KPX-1
Certification : CE
Delivery Time : 15 Working days
Packaging Details : Wooden case applicable for export
MOQ : 1
Payment Terms : T/T
Warranty : 2 Years
Diameter : 150mm/6''
Accurate : ±0.1%
Pressure : 25Bar/350PSI
Volume/Rev : 9.507L
Viscosity : 30SSU-1,500,000SSU
Voltage : 220VAC or 24VDC